Cloudee, s.r.o. - SK-HOST.COM / SK-HOST.EU

je softvérová firma zaoberajúca sa intenzívne vývojom softvéru a riešením webových projektov pre zákazníkov. Pri sprevádzkovaní webových projektov nám žiaľ nevyhovovali bežné slovenské hostingy, preto sme sa rozhodli vybudovať webhostigové oddelenie, ktoré nám ale aj našim klientom poskytne
  • cloudové služby IaaS,
  • spoľahlivý a bezpečný webhosting, jeho servery pracujú v jednom z najväčších dátových centier na Slovensku so štyrmi nezávislými komunikačnými linkami s pripojením viac ako 100GB za sekundu,
  • registráciu domén s možnosťou registrovať až 500 typov doménových mien (.tld) ako jediný poskytovateľ na Slovensku,
  • komplexné produktové balíčky podľa potrieb a predstáv zákazníkov od laikov až po odborníkov,
  • virtuálny webhosting pre spoločnosti zaoberajúce sa tvorbou webstránok, ktoré chcú  poskynúť zákazníkom vlasný webhosting bez zbytočných nákladov za zabezpečenie hardvéru  a softvéru,
  • ústretovú nepretržitú zákaznícku podporu, odborné poradenstvo a projektové riešenia pre najnáročnejších zákazníkov
Cloudové technológie sú naše hobby, preto sme sa rozhodli vybudovať náš cloud a v ňom náš webhosting najlepší na Slovensku. 

Novinka: Pre našich zákazníkov pripravujeme aj PaaS platformu.

Tá Vám umožní využívať mnoho nových vlastností ako
... horizontálna a vertikálna škálovateľnosť, používanie kontainerov CaaS,
... a mnoho iného ...

Doména zdarma

Pri zakúpení niektorých webhostingových balíčkov poskytujeme doménu zdarma.

99.9% Garancia Dostupnosti

Snažíme sa ponúknuť našim klientov 99.9% dostupnosť, zabezpečujeme tým Vašu istotu že Vaše stránky budú fungovať dňom i nocou.

Diskkový priestor a prenosová kapacita

V prípade potreby vieme zabezpečiť pre Vaše stránky aj mimoriadnu kapacitu diskov.

30 dňová garancia vrátenia peňazí

Umožňujeme v čase 30-dní od zak[penia požiadať o vrátenie peňazí, v prípade že ste u nás nenašli to čo potrebujete.

24/7 Podpora zákazníkom

Naši experti sú Vám k dispozicii, 7 dní v týždni, formou podporného systému pre zákazníkov = ticketový systém. Kedykoľvek potrebujete pomoc či asistenciu, stále sme tu pre Vás!

Viacero služieb v jednom cenovom balíčku

Snažíme sa mať ten správny hostingový balíček pre malé aj veľke firmy- male aj veľké požiadavky. Vždy máme hostingový balíček vhodný pre Vás - na úpravách sa vieme dohodnúť!

Multi-jazyčný webhostingový kontrol panel

Ponúkame viac-jazyčný, užívateľsky veľmi prívetivý kontrolný = ovládací panel. Poskytované jazyky Slovenský, English, Portuguese, French, Dutch, Norwegian, Spanish, German, Russian, Ukrainian & Bulgarian.

Predinštalované skripty

Vo všetkých webhostingovýh baláčkoch je k dispozícii viac ako 470 predinštalovaných skriptov, čo Vám zjednodušuje prácu a inštaláciu populárnych aplikácií-softvérov bez akých-koľvek znalostí programovania alebo webhostingových technológií. Či už chcete spustiť na svojom webe novú web stranku, blog, obchod či fotogalériu, vždy nájdete potrebný skript/SW. Ten následne nainštalujete jediným klikom .... Wordpress, Joomla, Prestashop, Zen Cart, ... máme ich skoro všetky !